Opolskie - : information, history, photos.

: History, information.

Localization: Opole Voivodeship, Poland.
Warning! The following content has been translated automatically and may contain errors, Polish characters or make no sense at all. It is a single-person project and unfortunately I do not have time to translate long texts into English. If you want me to translate any part of this text or you need any other information, feel free to contact me.
If you like this website, please feel free to like my Facebook page.

Photos of abandoned place.

Add a comment
Comments
User image Karel
Karel
12 December 2016, 21:38
Piękny i całkiem zadbany opuszczony pałac - szkoda, że to wszystko coraz bardziej się niszczy. Oglądając Twoje zdjęcia mam sam ochotę zacząć bawić się w Urban Exploration :-)
User image ESK420
ESK420
10 April 2019, 16:50
Jest możliwość wejścia do pałacu
User image Greg
Greg
17 June 2019, 08:20
Nadal nie ma dokładnej lokalizacji?
User image Joanna
Joanna
23 October 2019, 21:27
To miejsce znajduje się w Roszkowicach Pałac Posiada długa historie dziedzictwa.Ale nie to jest ważne. Najpiękniejsze w tym miejscu jest to że posiada tajemniczy urok osobisty.Jest urokliwy. Pomimo że mamy 2019 rok i od roku jest nie zamieszkały.tak nie jest remontowany.Urokiem w nim jest to że jakby uchwycić w nim sposób efektu biało czarnego to można zatrzymać czas a nawet cofnac się w czasie. Bo najpiękniejsze jest to co już umarło i zawsze będzie nas do tego ciaglo,bo opuszczone miejsce kojarzy nam się z basnia.a nawet tajemnica nie odkryta. I to zawsze ciekawego człowieka będzie ciaglo, ten kto zaś kocha naturę nie będzie mu przeszkadzać szpeczaca ściana ta baśń będzie bardziej realna.jednak wyremontowana tak nie ciągnie.architekrura bardzo ciekawa i zaskakująca. Proszę jednak o zachowanie prywatności i uszanowanie jej.Podziwiac nie niszczyć i nie nachodzic bez pozwolenia.a właściciele z tego co wiem, to są niezbyt gościnnie nastawieni z powodu że zostało to okradzione.a nie powinno się tak robić.Malo kto szanuje kogo kolwiek własność.To tak jakby ktoś naszemu domu robił zdjęcia czy lazil nie było by to nam mile.
User image Habba
Habba
24 October 2019, 21:55
Z tym "nie jest zamieszkały" po ostatniej rozmowie z miejscowymi okazuje się że okresowo przyjeżdża ktoś tam mieszkać. Więc raczej sprawdzał bym pierw czy na pewno nikogo nie zastaniemy.
User image h=b1bc6743a6ae96b3452c73f6171bf1dc- <div style=" />
h=b1bc6743a6ae96b3452c73f6171bf1dc-
28 April 2022, 10:19
ts484vs9

My travels.

As you may have noticed, nothing on this site has been added for some time. But no, I did not leave this project, I'm just busy with others. Currently I am building a website called Fshoq!, where I'm writing a travel blog, where you can find both my new and those old adventures. So if you are waiting for more of my texts or pictures, this is the place I think it is worth looking into. After I will make Fshoq! site more popular, I'm going to get back to Into the Shadows, as I'm having more and more explorations of abandoned places to describe. Meanwhile, see you later!

Like this page
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.