-

:

Information

Place
Localization
Category
Short description
See the place description Browse comments

Place description .


To see the full description, history and all the photos of this abandoned place, click here: .

If you like this website, please feel free to like my Facebook page.
Add a comment
Comments
User image Mark
Mark
27 September 2016, 12:59
Fajne ciężarówki, można by tu niezłe sesje zdjęciowe porobić w tych samochodach :-)
User image plociak
plociak
3 February 2021, 09:24
Miejsce nie jest opuszczone, ma swojego właściciela (którego znam) Większość sprzętów była wykorzystywana w pobliskiej żwirowni do wydobywania żółtego piachu, a właściciel gdy mu się coś zepsuło to odstawiał to i kupował następne dlatego jest tam tyle sprzętów.

My travels.

As you may have noticed, this page has not been updated very often lately. This does not mean that I have abandoned exploration - only that I am temporarily occupied by another project called Fshoq! - Travels and Photography, where I describe my travel adventures, I add photo guides and describe ways to live healthier. If you are curious about my trips and photography, take a look at this page. Once I've developed enough of Fshoq!, As I have done with Into the Shadows, I will return here and I will again start to describing my exploration of abandoned places. See you later!

Like this page
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij to okno.